O nás

Stránka geri.sk prehľadným spôsobom predstavuje naše portfólio ponúkaných produktov a služieb v oblasti kompletných realizácií sklenených bezrámových konštrukcií na mieru. Spomedzi všetkých produktov sú asi najviac vyhľadávané sklenené otočné a posuvné dvere, ako aj sklenené samonosné zábradlie či sklenené kuchynské obklady. Všetky tieto ako aj iné sklenené konštrukcie na mieru na týchto stránkach, nájdete jednak v galériách našich realizácií, ako aj v podrobnejšej forme na stránkach jednotlivých sklenených produktov.

Budeme nesmierne radi ak Vám naša ponuka produktov a  služieb osloví a budete nás kontaktovať. Radi pre Vás vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku ktorá je prvým krokom k výberu a zakúpeniu našich produktov.  

Na stránke sklenene.sk je umiestnený náš E-shop v ktorom môžete ľahko okamžite zistiť cenu produktu a v prípade záujmu aj hneď objednávať  a nakupovať spomedzi vybraných sklenených produktov alebo samostatného kovania na sklo.

Skleneným realizáciám sa profesionálne venujeme od roku 2007. Za toto obdobie sme mali možnosť zozbierať v oblasti kompletných dodávok sklenených konštrukcií veľké množstvo skúsenosti ktoré úspešne ďalej uplatňujeme v nasledujúcich sklenených realizáciách. Uplatňovaním takýchto skúseností do praxe z toho napokon profitujú obe zúčastnené strany. Jednak my ako dodávateľ ktorý nemá takmer žiadne reklamácie a závady ako aj zákazník ktorý spokojne užíva kvalitný, spoľahlivý a bezpečný produkt.

Naše sklenené konštrukcie sa snažíme navrhnúť a dodať v naozaj bezrámovom prevedení ktoré je špecifické práve tým , že obsahuje len minimálny, nevyhnutne potrebný počet kovaní a kotviacich prvkov. Chápeme to u nás tak, že práve minimalizmus v návrhu a realizácii konštrukcie vytvára unikátne diela na ktoré je radosť sa pozrieť. Realizácia takéhoto diela  je síce náročnejšia na presnosť zamerania a návrh konštrukcie, ako aj samotnú montáž, ale výsledok stojí naozaj za to. Rozdielnosť vzhľadu konštrukcie oproti iným dodávateľom ktorý v hojnom počte tak radi používajú rámy a lišty je viditeľná okamžite. Veď posúďte sami. Prezrite si ukážky realizácií v našej galérií.

V nami dodaných sklenených konštrukciách zákazník dostáva

  • vysokú kvalitu remeselnej práce a zhotovenia jednotlivých detailov diela
  • vysokú presnosť osadenia sklenenej konštrukcie do stavby aj napriek  atypickým tvarom a nerovnostiam
  • dizajnovo čisté prevedenie naozaj bezrámovej konštrukcie, ktoré nemajú zbytočné rámy a lišty ak tam byť nemusia
  • dostatočne tuhé a bezpečne  dimenzovanie konštrukcie ktoré ustoja aj extrémne situácie ktoré môžu nastať
  • prijateľné ceny za kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť
  • ľudský a priateľský prístup a férový vzťah zo zákazníkom

Kontakt

Pošlite nám svoju správu alebo rovno zadanie na nezáväznú cenovú ponuku

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely vyriešenia vášho zadania. Zásady spracovania osobných údajov.