O nás

Naša spoločnosť vznikla v roku 2007 pod obchodným menom BOGEMONT s.r.o. ako malá rodinná firma, ktorá sa špecializovala na kompletné dodávky a montáže celosklených bezrámových konštrukcií na mieru. Zmenami v spoločnosti ako aj zmenou štruktúry ponúkaných služieb v našom portfóliu sme v roku 2014 pristúpili ku zmene obchodného mena na meno GERI s.r.o. Kto by prípadne chcieť vedieť, prečo práve meno GERI radi pomôžeme. Je to spojenie prvých dvoch písmen z priezviska a mena konateľa spoločnosti Gergela Richarda.

 

V priebehu roku 2018 a 2019 postupne spúšťame ponuku našich kompletných, sklenených konštrukcií vrátane montáže, ako aj priamy predaj skla a kovania na sklo, pod samostatnou obchodnou značkou “sklenene.sk|konštrukcie na mieru”, ktorej stránky sú umiestnené na doméne rovnakého mena sklenene.sk. Nájdete tu v jednotlivých kategóriách prehľadne členenú ponuku produktov na mieru vrátane našej montáže, samozrejme s bohatou fotogalériou nami už zrealizovaných diel. Nachádza sa tu aj samostatná sekcia e-shopu skla a kovania na sklo, v ktorej bude ponúkaný predaj niektorých jednoduchších produktov, ktorý bude prehľadne delený na ponuku skla a ponuku kovania na sklo. Ponuka e-shopu je vhodná najmä pre tých, ktorí majú čas, odvahu a trúfajú si na montáž sami pričom je u týchto klientov predpoklad určitej remeselnej zručnosti ktorú montáž sklenených produktov určite vyžaduje.

 

​Nami dodávané sklenené bezrámové konštrukcie na mieru sú zhotovené len z osvedčených a spoľahlivých komponentov a z kvalitného bezpečnostného skla, ktoré bolo vyrobené na Slovensku a dalo prácu Slovákom. Akékoľvek atypické komponenty a kovanie, ktoré potrebujeme vyrobiť pre skompletovanie dodávok sklených konštrukcií, zadávame do výroby len osvedčeným a spoľahlivým dodávateľom, ktorí vedia spoľahlivo splniť vysoké nároky a očakávania našich klientov  požadujúcich prvotriedny produkt.

Celosklené bezrámové konštrukcie dodávame a montujeme v rámci celého Slovenska ako aj prihraničných oblastí okolitých štátov. Realizácie našich produktov nikdy neprenechávame na subdodávateľov. Máme vlastný montážny tým.

Poslať správu