O nás

Spoločnosť GERI s.r.o. vznikla v roku 2007 ako malá rodinná firma ktorá sa špecializuje na kompletné dodávky a montáže celosklených bezrámových konštrukcií na mieru.

Naše sklenené bezrámové konštrukcie na mieru sú zhotovené len z osvedčených a spoľahlivých komponentov a z kvalitného bezpečnostného skla ktoré bolo vyrobené na Slovensku a dalo prácu Slovákom. Akékoľvek atypické komponenty a kovanie ktoré potrebujeme vyrobiť pre skompletovanie dodávok konštrukcií, zadávame do výroby len osvedčeným a spoľahlivým dodávateľom ktorý vedia splniť vysoké nároky a očakávania našich klientov.

Celosklené bezrámové konštrukcie dodávame a montujeme v rámci celého Slovenska ako aj prihraničných oblastí okolitých štátov. Realizácie našich produktov nikdy neprenechávame na subdodávateľov. Máme vlastný montážny tým.

Od roku 2018 sa môžete prostredníctvom nášho E-shopu na adrese www.sklenene.sk dozvedieť takmer okamžite, cenu niektorých vybraných produktov. Ak Vás cena našich sklenených otváracích či posuvných dvier, sprchovacích kútov ale aj kuchynských zásten a iných produktov zaujme, môžete ihneď objednať a nakupovať. V konfigurácií produktov máte možnosť si vybrať či chcete kúpiť len samotný produkt bez montáže, alebo či máte záujem o kompletnú dodávku diela vrátane našej odbornej montáže.

Dostať ponukuPrejsť do E-shopu